Міст Фабричо

249

Пам’ятки Міст в Фабричо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міст Фабричо, екскурсовод, замовити екскурсію,

Міст Фабричо у Римі – свідчення майстерності і практичності древніх архітекторів. Прокладений через річку Тібр, він з’єднує острів Тіберін з Єврейських гетто. Міст був побудований в 62 році до нашої ери за наказом куратора доріг Луція Фабриція. В ході століть він неодноразово перебудовувався, але в цілому його конструкція залишилася незмінною.

Споруда виконана з туфу і облицьовано травертином. У центральній опорі моста є арочна ніша, яка полегшує його конструкцію і захищає від руйнівної сили паводків, а також надає якусь вишуканість масивного будовою. Його довжина становить 62 метри, ширина кожної з двох арок – 24,5 метра.

Сучасна назва – Кваттро Капі – міст отримав за двома античним стел із зображенням чотирьох голів міфічного героя Геркулеса і давньоримського бога Януса, покровителя моряків. На сьогоднішній день міст Фабричо є популярною пам’яткою Риму, залучає велику кількість туристів.