Міська ратуша Несвіжа

343

Пам’ятки в Міська ратуша Несвіжа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Міська ратуша Несвіжа, екскурсовод, замовити екскурсію,

Міська ратуша в Несвіжі, є найдавнішим з ратушних будівель, що дійшли до наших днів на всій території Білорусі. Її будівництво в кінці XVI століття здійснювалося на кошти міщан, а проект споруди розробив італійський архітектор Ян Марія Бернардоні. Ратуша розташована, згідно середньовічної європейської традиції, на Ринковій площі, яка зараз називається Центральною.

Будівля ратуші зі стрункою шестиярусной вежею, яка є символом подарованого місту в 1586 році магдебурзького права, є справжньою окрасою міського пейзажу. Раніше в будівлі ратуші розташовувався кабінет бургомістра, а також магістрат, архів, канцелярія, судовий зал і міська скарбниця. Ратуша була точкою, в якій поєднувались головні вулиці міста. Свою сучасну конфігурацію у вигляді замкнутого контуру ратуша знайшла протягом кількох століть, починаючи з XVII століття, коли навколо неї зосереджувалися торгові ряди.