Мис Кабо Жирао

198

Пам’ятки в Мис Кабо Жирао, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Мис Кабо Жирао, екскурсовод, замовити екскурсію,

Мис Кабо Жирао знаходиться на південному узбережжі острові Мадейра, що в Атлантичному океані, на відстані 500 кілометрів на захід від Африканського узбережжя і приблизно в 100 кілометрах на північний захід від Португалії. На мисі є чудова оглядова площадка, з якої відкривається воістину фантастичні види.

Архіпелаг, на якому розташовується острів Мадейра був відкритий португальцями в 1418 році. Мадейра в перекладі з португальської означає «деревина». Мис Кабо Жирао, який знаходиться на цьому острові, вважається найвищим у Європі і другим за величиною в світі. На кілька сотень метрів він занурений в глибини атлантичного океану.Воістину унікальне створіння природи – недарма поети порівнюють його з краєм світу. Якщо дивитися з оглядового майданчика мису, то захоплює дух від величі природи, а води біля підніжжя мису настільки глибокі, що там трапляється побачити кашалотів.

Вид на море теж вражає фантастичною красою. Чорний базальт, порослий евкаліптами і мимозами, намисто водоспадів, барвисті мохи, лишайники – картина зачаровує і залишається в пам’яті назавжди. Щоб повною мірою відчути велич Кабо Жирао, краще відплисти від нього на човні.