Мережа кафе «Му-Му»

327

Пам’ятки в Мережу кафе «Му-Му», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Мережу кафе «Му-Му», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Мережа кафе «Му-Му» знаходиться в місті Москва – столиці Росії. Це мережа кафе швидкого харчування, що складається з 33 об’єктів по всій Москві, і єдиний у своєму роді проект «народного кафе», в якому вдало поєднуються затишний інтер’єр в сільському стилі, домашня кухня, помірні ціни та якісне, швидке обслуговування.

Сюди залюбки приходять перекусити під час обідньої перерви і відпочити ввечері з друзями або родиною. В меню більше 100 страв домашньої кухні, приготовлених за власними рецептами. Будь-який з них можна замовити на дім.В якості додаткових послуг кафе пропонують своїм гостям проведення банкетів і корпоративних вечірок, дитячих свят та днів народження.

Мережа кафе «МУ-МУ», яких налічується вже 33, розташовані поблизу станцій метро в Москві, у містах Зеленоград і Химки, аеропортах Домодєдово і Внуково, а також в Телецентрі «Останкіно». У 2012 році, згідно з результатами аналітичного дослідження «Російський ринок ресторанів національної кухні 2012», одним з лідерів ринку мережних ресторанів національної кухні, по частці відвідувачів, стала мережа кафе «Му-Му». Всі кафе мережі відкриті з 8:00 до 23:00 години за місцевим часом, а два з них – цілодобово. Спеціально для маленьких гостей організовані дитячі ігрові кімнати.