Меморіал «Захисникам Вітчизни» в Мічурінськ

136

Пам’ятки в Меморіал «Захисникам Вітчизни» в Мічурінськ, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Меморіал «Захисникам Вітчизни» в Мічурінськ, екскурсовод, замовити екскурсію,

Меморіал «Захисникам Вітчизни» знаходиться на площі Слави міста Мичуринска, Тамбовської області. Він присвячений мичуринцам, які хоробро воювали з фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни, багатьох з яких так і не вдалося повернутися додому. У місті Мічурінськ народилися, проживали і працювали 67 Героїв Радянського Союзу. Городяни свято зберігали і зберігають пам’ять про героїчно загиблих земляків.

Відкриття меморіалу відбулося 9 травня 1995 року і було приурочено до 50-річного ювілею з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Автором меморіалу стали архітектори Е. Л. Корбаль і Ст. Ст. Білоусов. У 60-річний ювілей Великої Перемоги на меморіалі був встановлений і запалено Вічний вогонь Слави.

Меморіал представлений у вигляді високою вузькою арки, встановленої на узвишші, облицьованому червоною плиткою. Вінчає Арку невеликий купол і хрест. На пам’ятній табличці, закріпленій на арці, написані такі слова: «Захисникам Вітчизни». У центрі споруди закріплений невеликий дзвін. Поряд з аркою встановлені скульптури воїна, який іде на битву і жінки, яка проводжає його.