Меморіал полеглим воїнам в Лисках

355

Пам’ятки в Меморіал полеглим воїнам в Лисках, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Меморіал полеглим воїнам в Лисках, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Меморіал полеглим воїнам знаходиться на околиці міста Ліски, Воронезької області, біля в’їзду в місто зі сторони села Лискинское. Він присвячений загиблим під час Великої Вітчизняної війни воїнам.
Спеціально для меморіалу була розбита невелика алея і вимощена сірої тротуарною плиткою.

З двох боків алеї розбиті великі клумби з квітами. З правого боку за клумбою встановлено три бетонні блоки, на двох з них написані роки війни 1941 і 1945, а на третьому, який в центрі, встановлена радянська і дивізійна протитанкова гармата, яка стала наймасовішим артилерійським знаряддям, що випускався в роки Великої Вітчизняної війни. З лівого боку знаходиться постамент з автоматичної зенітної гармати, яка була першою запущена в великосерійне виробництво.

В центрі меморіалу знаходиться споруда у вигляді двох гострих колон в оточенні прямокутних плит. Всередині цієї споруди знаходиться Вічний вогонь. Трохи в стороні від меморіалу розташована могила з пам’ятною плитою, на якій викарбовано такі слова: «Тут поховані бійці полягли смертю хоробрих у 1942 році Карпов П. І. і Наумов Б. В.».