Мечеть Нур-Астана

218

Пам’ятки в Мечеть Нур-Астана, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Мечеть Нур-Астана, екскурсовод, замовити екскурсію,

Мечеть Нур-Астана розташована в Астані, до відкриття мечеті Хазрет Султан була найбільшою мечеттю в Казахстані і в Центральній Азиир.Вона була побудована за три роки,при фінансовій підтримці держави Катар, а відкриття відбулося 22 березня 2005 року, в Навруз — свято Нового року у тюркських народів.

Загальна площа грандіозного білосніжного споруди становить 3930 квадратних метрів.Над будівлею йдуть в небо чотири, прикрашені у верхній частині золотом, мінарети, висотою 62 метри. Сяючий на сонці головний купол, що спирається на вісім кістяків, піднято на висоту 43 метри. Стіни мечеті покривають витончено висічені сури Корану. Нова будівля вміщує до п’яти тисяч прихожан одночасно, а на другому поверсі мечеті споруджений балкон для жінок.

Цей красивий пам’ятник східної сучасної архітектури виконаний з граніту, бетону, скла і пожежобезпечного алюкобонд з застосуванням самих передових будівельних технологій.