Льодовик Хинтертукс

303

Пам’ятки в Льодовик Хинтертукс, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Льодовик Хинтертукс, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Природа
>

Альпійський льодовик Хинтертукс, розташований на вершині гори в долині Циллерталь австрійській провінції Тіроль, відомий у всій Європі. З долини можна побачити, що льодовик знаходиться за перевалом, що і дало йому існуючу назву (у перекладі з німецької мови hintertux значить “за горою”).

Зона катання покрита снігом цілий рік. Крім того, для забезпечення ідеального стану траси використовується установка для вироблення штучного снігу. В кінці 60-х років тут був відкритий перший в Австрії літній гірськолижний регіон, куди для підготовки до чемпіонатів приїжджають спортсмени та команди зі всього світу.

Схили льодовика мають 12 трас (є можливість спуску поза трас), площа катання становить майже 90 гектарів. Спуски призначені скоріше для лижників середнього та професійного класу, так як вважаються одними з найскладніших у світі, але траси і лижні школи для новачків теж присутні. Проводяться тут заняття і для дітей.

Також туристи можуть відвідати “Крижаний палац” – природну печеру всередині льодовика, яку підтримують крижані колони. Температура у “палаці” круглий рік знаходиться на позначці трохи нижче нуля.