Лижний курорт Грандваліра

228

Пам’ятки в Лижний курорт Грандваліра, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Лижний курорт Грандваліра, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Спорт і активний відпочинок
>

Лижний курорт Грандваліра — найбільша і найпрестижніша гірськолижна зона в Андоррі. Вона об’єднує відразу кілька курортів, серед яких Грау Роч, Ель Тартер, Пас де ла Каса і Сольдеу.

Грандваліра почав працювати з 1956 року, коли чемпіон з гірських лиж та бізнесмен Францеск Виладомат вирішив встановити перший підйомник на горі Coll Blanc. Він працював на двигуні від вантажівки і міг піднімати приблизно 450 лижників за годину. З тих пір курорт став активно розвиватися.

Зараз курорт Грандвила пропонує туристам траси, розраховані на різний рівень підготовки — від новачка до професіонала. На відкритих трасах можуть кататися люди, які воліють змагатися на просторах, а закриті вибирають ті, хто любить відчувати себе в безпеці. Відпочиваючі можуть досліджувати абсолютно всі траси, розташовані на курорті. Спеціально для цього розроблений маршрут з різним рівнем складності. Туристам, бажаючим помилуватися околицями і пейзажами, курорт пропонує внетрассовую прогулянку і катання на лижах. Для дітей тут є сніговий сад, в якому їх навчать кататися на сноубордах, гірських лижах і санках.

Курорт Грандвилира щорічно відвідує близько тисячі туристів. Саме тому він знаходиться в постійному розвитку і вдосконаленні.