Ліхтарний міст

137

Пам’ятки в Ліхтарний міст, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ліхтарний міст, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Ліхтарний міст через річку Мийку знаходиться в Санкт-Петербурзі і з’єднує Ліхтарний і Почтамтский провулки. Свою назву він отримав в XIX столітті від назви провулка, на якому розташований. Ліхтарний провулок був названий по ліхтарним майстерним, що знаходяться в цьому районі міста. Перший дерев’яний міст з’явився на цьому місці в середині XVIII століття. Протягом декількох століть він перебудовувався.

У 1973 році на місці дерев’яної переправи з’явився однопрогоновий залізобетонний рамний міст. Авторами проекту виступили інженер Л. Н. Соболєв і архітектор Л. А. Шкарпеток, які намагалися наблизити його зовнішній вигляд до вигляду інших мостів через Мийку. Рама мосту виконана у вигляді консолей, сполучених шарніром, опори моста утворюють зворотний зведення, а фасади конструкцій мосту з залізобетону декоровані профільованим листом з металу.

Довжина Ліхтарного мосту з декоративними торшерами по краях та ліхтарями, в стилі класицизму, становить 33 метри, ширина-20 метрів. Увечері на мосту включається декоративне підсвічування. Поруч з мостом розташована будівля музею зв’язку споруди 1780 року і будівля поштамту.