Лиговский проспект в Санкт-Петербурзі

392

Пам’ятки в Лиговский проспект в Санкт-Петербурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Лиговский проспект в Санкт-Петербурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Лиговский проспект — одна з головних і основних магістралей Петербурга. Пролягає проспект, починаючи від вулиці Некрасівській і аж до площі Московські Ворота.

По руху проспекту до села, ще до заснування міста в дельті Неви була стародавня новгородська дорога. З 1718 по 1725 вздовж новгородського тракту був прокладений Лиговский канал, для того, щоб живити численні фонтани Літнього саду від річечки Ліга (природно звідси й назва та проспекту і каналу), яка витікала з озера. Після великої повені в 1777 році фонтани зруйнувалися і за непотрібністю канал поступово почав засипатися.

У XVIII столітті в районі проспекту були розташовані питні будинки, извозчичьи двори, чайні та різні інші заклади, які створили негативну репутацію цієї частини міста. У 1739 року іменувалася вулиця Московська, потім Набережна Лігівський каналу. А з 1892 року з’явилося вже назва Ліговська. Наприкінці 1952 вулицю перейменували на проспект Сталінградський, а з 1956 році вона отримала свою теперішню назву.