Лавка Кохання

331

Пам’ятки в Лавка Кохання, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Лавка Кохання, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 450

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Лавка Кохання з’явилася в Ялті зовсім недавно — у квітні 2011 року, автор проекту Володимир Одінцов. Всі тонкі переплетення спинки і навіть м’які з вигляду подушки лавки відлиті з бронзи. Меценати зібрали на виготовлення цього оригінального монумента 120 тисяч гривень або близько 15000 доларів США.

Лава встановлена на невеликому підвищенні в західній частині міській набережній під розкидистим багатовіковим платаном Айседори Дункан, якому близько 500 років. За задумом авторів проекту, це місце, куди будуть приходити закохані, що б сказати один одному головні в житті слова.

За переказами саме тут в Ялті велика танцівниця Айседора Дункан чекала листа або телеграми від свого коханого — російського поета Сергія Єсеніна. Однак телеграма, яку вона отримала, була іншого змісту: «Ялта. Готель Росія. Айседори Дункан. Я люблю іншу одружений і щасливий Єсенін. Богословський пер. 3., кв. 46. Сергію Олександровичу Єсеніну» . Це був трагічний кінець яскравої історії кохання.