Латинський квартал

430

Пам’ятки в Латинський квартал, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Латинський квартал, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 419

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Назва «латинський квартал» з легкої руки паризьких студентів стало прозивним для студентсько-професорських містечок, що виникають поблизу великих університетів. Свій латинський квартал є і в Києві.

У 1842 році Київський університет переїхав в тільки що побудований червоний корпус на Володимирській вулиці. Район навколо університету активно забудовувався — одна за одною з’являлися Паньківська, Тарасівська, Жилянська, Микільсько-Ботанічна вулиці. Жителі цього району охоче здавали кімнати студентам і викладачам. Щоб прожити у латинському кварталі місяць студенту того часу було достатньо десяти рублів. Викладачі також охоче селилися в дохідних будинках латинського кварталу.

Звичайно, латинський квартал не був найспокійнішим та респектабельним місцем у місті. Студенти влаштовували гулянки, громили крамниці і рюмочние, розважалися, міняючи місцями вуличні вивіски.

Незважаючи на те, що вже багато років студенти мешкають у студентських містечках по всьому місту вулиці навколо червоного корпусу університету за традицією продовжують називати латинським кварталом.