Курортне селище Ольгинка

420

Пам’ятки в Курортне селище Ольгинка, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Курортне селище Ольгинка, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 15

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Курортне селище Ольгинка знаходиться на узбережжі Чорного моря в двадцяти кілометрах від міста Туапсе. До міста можна доїхати на маршрутному таксі за 20-25 хвилин. Селище Ольгинка розташований у невеликій красивій бухті, яка оточена горами. Це дає можливість моря прогріватися дуже швидко. Чисте море, хороші упорядковані пляжі і пологе дно зробили цей селищем відомим і привабливим для сімейного відпочинку.
Клімат цієї частини району дуже цілющий. Завдяки Кавказькому хребту, захищає бухту від вітрів, тут утворюється унікальний жаркий субтропічний мікроклімат з великою кількістю субтропічної рослинності і заростей ялівцю, які насичують повітря біологічно активними речовинами. Ці чинники зіграли роль у тому, що в районі селища Ольгинка розташовано багато санаторіїв і здравниць.
На території селища є всі розваги для відпочиваючих, в тому числі великий аквапарк, багато кафе і ресторанів. В десяти кілометрах знаходиться дельфінарій в Небуге.