Курорт Усть-Качка

295

Пам’ятки в Курорт "Усть-Качка", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Курорт "Усть-Качка", екскурсовод, замовити екскурсію,

«Усть-Качка» – курорт, розташований на лівобережжі Ками в оточенні соснового бору, на екологічно чистій території заміської. Відповідно до сучасної класифікації, він є бальнеотерапевтическим рівнинним курортом лісової зони. Це один з найбільших російських багатопрофільних санаторно-курортних комплексів.

Знамениті сірководневі, бром-йодисті, мінеральні води курорту застосовуються у методиках лікування захворювань травного тракту, органів дихання і кровообігу; а також порушень нервової, ендокринної систем; проблем з кістково-м’язовим апаратом, сечостатевої системою; хвороб шкіри та інших. У тому числі тут здійснюється оздоровлення дітей і вагітних жінок.

Комплекс має в своєму розпорядженні бальнеолікарнею, питним бюветом, наземної спелеоклиматической палатою, курортної поліклініки, відділення фізіотерапії, психотерапії, стоматології і так далі. На курорті відкрито 8 санаторіїв для дітей цілий рік функціонує оздоровчий табір, є великий естетичний, спортивний і розважальний центри, що працюють ресторан, бари і спеціальне дитяче кафе.