Краєзнавчий музей Великого Устюга

306

Пам’ятки в Краєзнавчий музей Великого Устюга, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Краєзнавчий музей Великого Устюга, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 366

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Після огляду архітектурних пам’яток Великого Устюга неодмінно варто відвідати місцевий музей–заповідник. У великій експозиції великоустюжского краєзнавчого музею представлені численні експозиції і тимчасові тематичні виставки. Крім огляду експонатів тут можна взяти участь в різних майстер-класах, які проводяться фахівцями музею як для найменших відвідувачів, так і для дорослих.

Музей, присвячений історії Великого Устюга, був відкритий в 1910 році, коли з’явилося церковне древлехранилище при Михайло-Архангельському монастирі. Це був перший міський музей, який проіснував до революції. Потім у 1918 році, коли у Великому Устюзі, як і у всій країні, активно діяли численні атеїстичні суспільства, було вирішено врятувати цінну колекцію предметів, документів і книг з церковного древлехранилища. Так з’явився Музей северодвинскої культури, що став попередником сучасного музею.

У 1988 році краєзнавчий музей Великого Устюга отримав статус музею–заповідника. В даний час його зібрання нараховує понад 90 тисяч предметів, багато з яких є унікальними. Велику історичну цінність і інтерес представляють колекції ікон, монументального живопису, книг, місцевих ремесел, нумізматики. Експозиції музею регулярно оновлюються, відкриваються нові виставки.