Костромської державний історико-архітектурний і художній музей-заповідник

260

Пам’ятки в Костромської державний історико-архітектурний і художній музей-заповідник, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Костромської державний історико-архітектурний і художній музей-заповідник, екскурсовод, замовити екскурсію,

Львівський історико-архітектурний і художній музей-заповідник є державною установою культури. Це найбільший музей Костроми і Костромської області. Був заснований в 1891 році у зв’язку з підвищенням діяльності Подільської губернської вченої архівної комісії. З 1913 року і протягом усього XX століття колекція музею постійно поповнювалася унікальними предметами мистецтва, таких як колекція зброї дворян Черевиных, художні і графічні роботи Е. В. Честнякова, східна колекція Р. А. Ладиженського та інші.

Музей кілька разів переїжджав; іноді, як наприклад у 1993 році, експонати вивозилися максимально терміново в непристосовані місця. Тоді комплекс Іпатіївського монастиря, що належить музею, зі скандалом був відданий в користування Руської православної церкви. З 2005 року музей складається з двох найбільших музеїв міста: Костромської державний об’єднаний історико-архітектурний музей-заповідник «Іпатіївський монастир» і Костромської державний об’єднаний художній музей.