Костел Святої Терези

386

Пам’ятки в Костел Святої Терези, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Костел Святої Терези, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Костел Святої Терези знаходиться у Вільнюсі, столиці Литви і вважається видатним пам’ятником архітектури раннього бароко. Це парафіяльний римо-католицький костел, розташований в Старому місті – історичному центрі Вільнюса. Костел можна відвідати з метою пізнавальної екскурсії про його історію, тут також регулярно проводяться служби на декількох мовах і спеціальна служба для дітей та молоді.

Історія костелу бере свій початок з далекого 1927 року, коли на цьому місці був споруджений дерев’яний храм босих кармелітів. Пізніше, на кошти канцлера Литовського князівства Стефана Паца, був побудований кам’яний костел базилікального типу. Його споруда датується 1630-1650-ми роками. Проектувальником церкви, імовірно, був Ян Ульріх. У різний час будівля значно постраждало від пожеж, проте згодом його реставрували. Після Другої Світової війни тут було влаштовано гуртожиток інституту, пізніше костел був переданий парафіянам.