Коса Тузла

441

Пам’ятки в Коса Тузла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Коса Тузла, екскурсовод, замовити екскурсію,

На сьогоднішній день Тузлою називають декілька географічних об’єктів. Це і мис, і острів. У XX столітті острів був косою півострова Тамань. Наприкінці XVIII століття на це місце ще висаджувалися козаки, які тут оселилися і розбили тут поселення. Прожили вони до XX століття.

В радянський час в косі для зручності рибаков був проритий канал, який згодом розмив сильний шторм. Так, коса стала окремим півострів. Місцеві жителі пам’ятають спроби її відновити, але всі вони виявилися марними.

Після Другої Світової війни були довгі суперечки з Україною з приводу Таманьской території. Річні переговори привели до того, що частина коси, названої Середньої – розглядати вже зарубіжної.

На сьогоднішній лінь Тузла є відомим місцем відпочинку серед приїжджих гостей. По-перше, їх тягне подивитися на штучну насип, по-друге, там найчистіші пляжі, які простягаються на п’ять кілометрів.