Кондитерська A. Blikle

299

Пам’ятки в Кондитерська "A. Blikle", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кондитерська "A. Blikle", екскурсовод, замовити екскурсію,

Кондитерська «A. Blikle» знаходиться на вулиці Нови Святі, у Варшаві.Кондитерська «A. Blikle», яка відкрилася 11 вересня 1896 року, швидко стала популярним місцем відпочинку мандрівників, завдяки надзвичайно смачним пампушків і різноманітним кондитерським виробам, виготовленим за традиційною національною рецептами.

Фірмові десерти кондитерської: торти, шербети, пампушки і тістечка стали популярними у всій Польщі, вони припадуть до смаку і місцевим мешканцям, і гостям міста. Вас приємно здивують низькі ціни і якість страв, шарм і елегантність інтер’єру кафе-ресторану, ввічливість персоналу.Приємна та спокійна атмосфера закладу справляє враження сімейного кафе. М’яка зелена оббивка стін, зручні диванчики і м’яке освітлення зроблять ваш відпочинок спокійним і затишним.Гуляючи по Варшаві, обов’язково зайдіть сюди перекусити, насолодитися спокійною атмосферою старої Польщі.