Колонади Батумі

398

Пам’ятки в Колонади Батумі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Колонади Батумі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 945

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Колонади являють собою архітектурне спорудження, яке символізує шикарні ворота при вході на Набережну. Вони розташовані в столиці Аджарської Автономної Республіки, в місті під назвою Батумі, на Приморському бульварі. Колонади були споруджені в 1934 році на самому березі Чорного моря і сьогодні є візитною карткою Грузії, з’являються на екранах телевізорів, на марках і листівках, а кожен рік до них приїжджають тисячі туристів з непереборним бажанням відобразити Колонади на фото.

Ідея побудови споруди прийшла батумської лікаря по імені Іван Мчедлідзе, який під час відрядження в один з італійських міст в 1934 році створив їх проект. Реалізовувати задумане взявся відомий батумський архітектор Богдан Кіракосян. У часи побудови Колонад берегова лінія знаходилась значно ближче, тому вони відмінно вписувалися в морський пейзаж.

Незважаючи на те, що архітектурна споруда вже не так схоже на ворота, що ведуть до морського берега, багато відвідувачів Грузії і звичайні місцеві жителі вважають за краще йти на Набережну саме через них.