Книжковий ринок Петрівка

309

Пам’ятки в Книжковий ринок "Петрівка", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Книжковий ринок "Петрівка", екскурсовод, замовити екскурсію,

Книжковий ринок Петрівка, відкриття якого офіційно відбулося в березні 1997 року, входить до числа найбільших на Україні. До перенесення ринку до залізничного вузла Петрівка, ринок розташовувався в первозданному вигляді спільноти «чорних» книжкових торговців на вулиці Фрунзе. Зараз поруч з книгами продають і одяг, побутові товари.

Асортимент ринку вражає своєю різноманітністю. Тут можна знайти потрібну книгу будь-якого жанру, починаючи від шкільної і закінчуючи професійною літературою, романів і навіть рідкісних книг, які продаються на «старому» ринку. Також Петрівка пропонує своїм клієнтам пристойний вибір канцелярії та медіа-продукції: аудіо, відео, а також софта, але в основному неліцензійного. Це головна причина поганої слави ринку «Петрівка» у іноземців – міністерство торгівлі США внесло його в список самих піратських ринків, який наносять шкоду інтелектуальної власності.

З 2003 року бурхливо обговорюється проект торгово-розважального комплексу, але така ідея не втілилася в життя, і ринок досі залишився на місці у вигляді наметів, а зрідка і простих стендів з легальною та піратською продукцією.