Кавярня «Старенький трамвай»

309

Пам’ятки в Кав’ярня «Старенький трамвай», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Кав’ярня «Старенький трамвай», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 504

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Кав’ярня «Старий трамвай» знаходиться на Галицькій площі у Львові. Затишний невеликий ресторанчик, який за один раз вміщує всього 16 осіб. Назва говорить сама за себе – кав’ярня розміщується у вагоні старого львівського трамваю, встановленого на платформі, стилізованої під початок XX століття.

Вагончик оточений невеликою літнім майданчиком, на якій по вихідним можна насолодитися живими звуками акордеона.

Дизайн внутрішнього приміщення, являє собою інтер’єр 30-х років минулого століття. Стіни прикрашають сувеніри та старовинні фотографії, що розповідають про історію львівського трамвая.

Всередині звучить батярська музика і, здається, що час повернувся назад. На екрані телевізора транслюється відео, які проносяться повз вулиць міста, що посилює враження їзди. За чашкою кави можна насолодитися подорожжю по маршруту львівського трамваю.

Кухня кав’ярні не багата, відвідувачам буде запропоновано морозиво, пиво, випічка, ковбаски, коктейлі. Рахунок подається у вигляді штрафу за проїзд без квитка.