Кавярня Булка

370

Пам’ятки в Кав’ярня "Булка", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Кав’ярня "Булка", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Кав’ярня «Булка» — це не просто місце, де можна випити чашку смачної кави. Це булочна-пекарня в європейському стилі з чудовою кав’ярнею в центрі Москви.

Обов’язково спробуйте випічку, приготовану на місці на натуральній заквасці. Такий хліб надзвичайно смачний, а також корисний для здоров’я і фігури.

Кав’ярня «Булка» — це відмінний кави і смачні десерти. Для приготування десертів використовуються смачні поєднання свіжих фруктів, шоколаду, молочних продуктів. У меню — більше 10 видів кави, велика чайна карта, а також гарячий сік і смузі.

Оперативне та уважне обслуговування, затишна обстановка і прийнятні ціни — все це притягує відвідувачів в «Булку». Дегустації, «Смачні майстерні» для дітей, виставки — і це ще не повний список заходів, що проводяться в кав’ярні. Для вашої зручності оплата проводиться як готівковим, так і безготівковим способами.

Час роботи — з 8:00 до 24:00.