Каплиця Святого Миколая на мисі Каліакра

262

Пам’ятки в Каплиця Святого Миколая на мисі Каліакра, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Каплиця Святого Миколая на мисі Каліакра, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 108

Каплиця Святого Миколая на мисі Каліакра – це невеликий кам’яний храм над самим морем. Практично на крайній точці мису знаходиться невелика оглядовий майданчик і руїни середньовічної башти. Поряд із середньовічними руїнами і була побудована в 1993 році каплиця-параклис. Цей невеликий храм може вмістити від сили чоловік п’ять. Будова обнесено кам’яною стіною. Каплиця, прикрашена металевим хрестом та іконою біля вхідних дверей.

Ця каплиця постала як продовження місцевої легенди про святого Миколая, більш відомому серед жителів Європи як Санта Клаус. Одного разу святий Миколай, покровитель моряків, тікав від турків. Щоб він міг врятуватися, як стверджує легенда, бог продовжив сушу – саме так і з’явився мис Каліакра. В честь святого Миколая на самій крайній точці мису і була побудована ця невелика каплиця.