Камяна троянда у верхній долині Оротава

338

Пам’ятки у Кам’яна троянда у верхній долині Оротава, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Кам’яна троянда у верхній долині Оротава, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 381

Кам’яна троянда у верхній долині Оротава – це чудо природи, яке намагається запам’ятати кожен турист. Цей кам’яний квітка можна побачити, прямуючи на екскурсію в національний парк Касадас. Незвичайний кам’яний квітка, як стверджують фахівці, є стовпчастим з’єднанням або нагромадження потоків охолодженої базальтової лави. Вважається, що кам’яна квітка був сформований приблизно 30 тисяч років тому.

Ця дивовижна «роза» — результат геологічних процесів. Після чергового виверження вулкана лава остигає і кристалізується. В основному кінцевим результатом кристалізації є освіта нічим не примітні валуни, рідко з’являються растрескивающиеся кулі, а вкрай рідко – шестикутні призми. І вже практично в одиничному екземплярі раз на стільки-то тисяч років утворюється призма радіального типу, як у випадку з кам’яною квіткою в Оротава.