Камінь Віллі

106

Пам’ятки в Камінь Віллі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Камінь Віллі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 148

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Камінь Віллі або Вілліс Рок – найвпізнаваніша пам’ятка острова Боракай. Він зустрічається на безлічі листівок як своєрідний химерний символ відпочинку на цьому туристичному острові. Камінь Віллі – вулканічне освіта дивної форми, знаходиться в безпосередній близькості від знаменитого Білого пляжу Боракая. З боку пляжу на острів веде витончена сходи, яка закінчується біля ніг статуї Діви Марії. Це крихітна каплиця на камені посеред хвиль.

Вважається, що побувати на Боракай і не відвідати Вілліс Рок – непробачно. У цьому місці намагаються сфотографуватися буквально все. І якщо ви хочете зробити кілька чудових фотографій без натовпу людей в кадрі – краще приїжджайте сюди на світанку. Крім фото, ви також отримаєте масу естетичного задоволення. Камінь знаходиться поблизу від зони під назвою Станція 1. Жителям готелів у цій зоні простіше всього дійти до каменя по кромці води, а ось мешканцям Станцій 2 і 3 простіше скористатися транспортом.

Під час припливу більша частина цього вулканічного освіти опиняється під водою. Видовище незабутнє, але дістатися до нього стає складно. Під час відливу до острова можна дістатися пішки за мілини.