Кафедральний собор святого Якова

224

Пам’ятки в Кафедральний собор святого Якова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кафедральний собор святого Якова, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Кафедральний собор Святого Иаковы був побудований в період з 1717-го по 1724-й рік на місці колишньої готичної церкви. Будівля виконана в бароковому стилі за кресленням талановитого архітектора Йоганна Якоба Геркомера. Будівля церкви значно постраждала під час Другої світової війни, але досить швидко було відновлено.

Собор має досить простий фасад, на якому розташувалося безліч вікон різної форми. Середина будівлі вкрита великою банею, а бічні вежі, увінчані невеликими куполами, прикрашені чудовими годинами. У центрі даху розташувалася кінна статуя, а під нею в спеціальній ніші – чудова статуя Діви Марії з немовлям.

Інтер’єр створений відомими майстрами братами Азам. На склепінні церкви зображені сцени з життя Святого Якова. Головною визначною пам’яткою собору є ікона «Діва Марія – Помічниця» (художник Лукас Кранах Старший), яка розташовується в центрі вівтаря.

На початку дев’яностих років 20-го століття була проведена повна реконструкція будівлі, а з 1993-го року собор був відкритий для відвідувачів.