Кафе Жербу

389

Пам’ятки в Кафе Жербу, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кафе Жербу, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

Кафе Жербу (вивіска на будівлі має назву Gerbeaud) — це особлива знамените кафе в центрі Будапешта, розташоване в розкішному палаці. Це заклад являє собою велику і відому кав’ярню Європи, яку цілком можна було зробити самим дорогим рестораном, проте ціни тут цілком прийнятні для звичайного туриста. Кафе зберегло стиль і весь дух епохи грюндерства.

Назва «Жербу» походить від імені його власника – прекрасного кондитера і підприємця. Кафе відкрилося в 1858 році потомственим кондитером Хенріком Куглером, який через кілька років познайомився з Емілем Жербу і розділив з ним бізнес. Пізніше Жербу почав керувати кафе самостійно, добився світового визнання і до 1899 році до нього приїжджали кондитери з інших країн на навчання.

Сьогодні, як і раніше, кафе Жербу славиться і шикарним інтер’єром, і чудовими десертами, і хорошою кавовій картою. Це улюблене місце зустрічі інтелігентних городян і головне кафе Будапешта для туристів. У ньому багато відвідувачів у будь-який день тижня.