Jardin des Plantes

347

Пам’ятки в Jardin des Plantes, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Jardin des Plantes, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сад рослин є найбільшим про Франції ботанічним садом, а також одним з відділів Національного музею природознавства. Заснований в 1626 році, він розкинувся на території близько 24 гектарів. Спочатку сад створювався за ініціативою Гі де ля Бросса, особистого лікаря ” короля Людовика XIII, який планував розводити в ньому лікарські трави. Через кілька років після відкриття, сад отримав назву “Сад Короля” і був відкритий для вільного відвідування.

Більше чотирьох століть ботанічний сад радує парижан своїми прекрасними видами. Дерева тут цінують не за красу чи унікальність, а за їх довгу історію. На сьогоднішній день в саду росте понад 450 видів багаторічних морозостійких рослин. Сад пронизаний мережею доріжок і стежок, прикрашених скульптурами. На його території розташований музей, дослідницький центр, акваріум, а також прекрасний зоопарк. Від міського шуму сад відділений живоплотами, а предметом особливої гордості саду є його чудові оранжереї.

Паризький Ботанічний сад – це чудове місце, перебуваючи в якому, мимоволі починаєш замислюватися про майбутнє нашої планети, а також про відповідальність людства за її збереження. Тут можна не тільки насолоджуватися прекрасними пейзажами, але й провести час з книгою, погрітися на сонячних променях і відчути спокій і безтурботність.