Інженерний будинок в Петропавлівській фортеці

340

Пам’ятки в Інженерний будинок в Петропавлівській фортеці, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Інженерний будинок в Петропавлівській фортеці, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Інженерний будинок на території Петропавлівської фортеці було зведено у 1748-1749 роках, до наших днів дійшов практично без змін. Спочатку ця будівля була відома як цейхгауз, в кінці XVIII століття будова перейменували в Інженерний діловий двір з цейхгаузами. Будівля Інженерного будинку включало в себе два корпуси: фортифікаційний будинок у формі букви «П» і цейхгауз, ці два будови розділені воротні проїздами.

Будівля має яскраво виражені риси раннього бароко, стіни пофарбовані в рожевий колір і декоровані рустованими лопатками. Покрівля з черепиці у 1809-1811 роках була замінена на залізну.

Інженерний будинок був призначений для розміщення в ньому креслярській майстерні, пізніше там розмістився архів Інженерного департаменту, а решта площа будівлі була переобладнана під житлові квартири нижніх чинів Інженерного управління.

Після капітальної реконструкції в 1960-х роках, будівля Інженерного будинку почали використовувати в ролі виставкового центру.