Імператорський палац в Інсбруку

418

Пам’ятки в Імператорський палац в Інсбруку, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Імператорський палац в Інсбруку, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 409

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Імператорський палац в Інсбруку має ту ж саму назву, що і палац в Австрії – Хофбург. Це третій за значенням у Австрії архітектурний пам’ятник культурної спадщини.

Будівництво палацу почалося в XV столітті за наказом ерцгерцога Зиґмунда з роду Габсбургів. Побудована оборонна фортеця з вежею, частина якої збереглася і до наших днів, стала основою майбутньої королівської резиденції. Зигмунд почав скуповувати навколишні землі і розпочав будівництво палацу. Його нащадки перебудовували і змінювали планування замку, додавали нові споруди і змінювали стиль палацу. У другій половині XVI століття, після сильної пожежі, готичні даху були замінені похилими дахами з фронтонами у стилі Епохи Відродження. Італійські архітектори, що служили при дворі, змінювали зовнішній вигляд палацу, роблячи його більш схожим на твір італійського зодчества. Зійшовши на престол Ерцгерцог Леопольд V хотів припинити незліченні витрати на палац в Інсбруку і велів знести його, однак його планам не судилося здійснитися: почалася Тридцятилітня війна.

Особливе значення Хофбург придбав при імператриці Марії Терезії, в середині XVII століття. Саме завдяки її старанням Хофбург став королівською резиденцією.

Сьогодні в будівлі палацу знаходиться музей. Він відкритий з 9.00 до 17.00. У період з березня по серпень кожну середу години роботи продовжуються до 19.00. Каси закриваються за півгодини до закінчення роботи музею.