Імператорська цитадель Хюе

315

Пам’ятки у Імператорська цитадель Хюе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Імператорська цитадель Хюе, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 166

Хоч цитадель Хюе і була побудована як військове укріплення, по виду вона більше нагадує розкішний імператорський палац, ніж оборонна споруда.

Закладена цитадель була ще в далекому 1804 році. Спочатку її оточував величезний глибокий рів, що забезпечує надійний захист від вторгнень, і все це було додатково посилено численними бастіонами і спостережними вежами. У плані будова нагадує неправильний прямокутник: 3 сторони ідеально рівні, а четверта згинається по формі русла річки і з’єднується через неї з містом 10 надійними воротами з відкидними мостами.

Якщо зовні цитадель Хюе виглядає неприступним бастіоном, то всередині – це розкішний імператорський двір. Вона була побудована за подобою Пекінського Забороненого Двору і складається з трьох частин: Цивільного міста, Імператорського і, власне, Забороненого. І в результаті виходить цікаве поєднання монументально-захисного і витончено-королівського стилів.

Під час американських обстрілів і комуністичного режиму цитадель Хюе сильно постраждала. Зараз вона є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.