Імператорська церква Хофкирхе

94

Пам’ятки в Імператорська церква Хофкирхе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Імператорська церква Хофкирхе, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 409

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Імператорська церква – унікальна церква, усипальниця, зведена імператором Священної Римської імперії Фердинанд I в пам’ять про його хрещеному батьку – діда імператора Максиміліана. Це один з найбільш значних пам’ятників австрійського середньовічного мистецтва.

Будівництво церкви велося протягом багатьох років, основні ж роботи припали на 1553-1563 роки. Імператор Фердинанд планував побудувати величний пантеон, в якому знаходилась могила його діда. Проте пізніше план був переглянутий і в церкві був оформлений величний кенотаф – символічна могила, так як Максиміліан заповідав поховати себе в рідному місті недалеко від Відня. Величезний саркофаг, прикрашений величними барельєфами із зображенням подій з життя імператора Священної Римської імперії, встановлений в центрі церкви. Щоб підійти до нього, необхідно минути довгий церковний зал, який охороняють бронзові статуї предків імператора – німецьких герцогів, королів, чиї скульптури перевищують у висоту два метри.

Церква була зведена Максом де Болла і Николосом Тюрингом Молодшим за ескізами відомого зодчого з Тренто Андреа Кривели. Церква неодноразово перебудовувалася, що в кінцевому підсумку призвело до організації дивного еклектичного ансамблю, в якому поєдналися архітектурні елементи готики і ренесансу.