Імператорська нефритова пагода

276

Пам’ятки в Імператорська нефритова пагода, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Імператорська нефритова пагода, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 387

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ця екзотична пагода була побудована в 1909 році. Це одна з найцікавіших визначних пам’яток міста, присвячена небесного царя Нгок Хуангу, якого називали нефритовим імператором. На рожевому фасаді майже немає декору, але черепична покрівля і масивні дерев’яні двері покриті різьбленими зображеннями богів і людей, виконаними в найтоншої техніці. Велике враження справляють барвисті позолочені статуї буддійських і даоських божеств всередині храму.

На території пагоди розташований маленький храм, в якому мешкають численні черепахи. Вони вважаються у В’єтнамі символами щастя і удачі. Але при настільки широкої популярності черепах, подібних «притулків» ви зустрінете нечасто.

Цікаво також подивитися на жіночу кімнату всередині храму, в якій в два ряди розташовані жіночі фігури, виконані з глини. Кожна з них символізує місячний рік і асоціюється з тим чи іншим вадою чи чеснотою. Головне в цьому зібранні – Кім Хоа, богиня матерів.