Ільменських заповідник

381

Пам’ятки в Ільменських заповідник, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ільменських заповідник, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 13 520

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Ільменських заповідник знаходиться в східних передгір’ях Південного Уралу на Ильменском хребті в Челябінській області, на північний схід від міста Міас. Положення заповідника на межі гір і степів дає різноманітність рослинного і тваринного світу. Площа заповідника 303,8 квадратних. кілометрів. Довжина Ільменського хребта з півночі на південь — 41 км. Найбільш широка південна частина заповідника має 13 кілометрів, а північна, найвужча, тільки п’ять.

З 1 грудня 1935 року охороні в заповіднику підлягають мінерали, рослинний і тваринний світ. Відповідно в заповіднику не можна полювати на птицю і звіра, ловити рибу в озерах, збирати в лісах гриби і ягоди, рубати дерева, розводити багаття і головне — добувати мінерали.

Забороняється будь-яка господарська діяльність. Але можна помилуватися величчю і щедрою красою неповторною уральської природи, подивуватися її багатств. Говорять на Уралі так: «Хто в Ильменах не бував, той Уралу не бачив». Ильмены мальовничі у всі пори року і чекають гостей.