Ігровий центр Йошис геймінг лонж

267

Пам’ятки в Ігровий центр "Йошис геймінг лонж", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ігровий центр "Йошис геймінг лонж", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 975

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

«Йошис геймінг лонж» — великий розважальний центр, що спеціалізується на комп’ютерних іграх та інших віртуальних розвагах. Центр розташований в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів місті Дубаї, в престижному районі Джумейра на березі Перської затоки.

«Йошис геймінг лонж» — це справжній рай для підлітків і всіх любителів відеоігор. Цей ігровий клуб укомплектований найсучаснішими комп’ютерами, ігровими приставками останнього покоління і всіма необхідними аксесуарами для віртуальних розваг. У «Йошис геймінг лонж» можна пограти з друзями по локальній мережі або в онлайні, тут регулярно влаштовуються ігрові турніри і змагання професійних геймерів.

Крім того, в «Йошис геймінг лонж» є і звичайний комп’ютерний клуб, що надає відповідні послуги — доступ в інтернет, друк документів, сканування, спілкування по скайпу та інше. Також у приміщенні центру встановлено столи для більярду та міні-футболу, відкриті невеликі кафе і закусочні.

«Йошис геймінг лонж», безумовно, ідеальне місце для всіх фанатів комп’ютерних ігор. Тут є все, що потрібно любителям такого роду розваг, а крім того, створена сприятлива атмосфера для результативної гри. Щодня цей ігровий клуб приваблює безліч геймерів з усіх кінців Дубая.