Храм Всіх Святих в землі Російської просіяли

214

Пам’ятки в Храм Всіх Святих в землі Російської просіяли, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Всіх Святих в землі Російської просіяли, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Храм Всіх святих в землі Російської просіяли знаходиться в одному з найбільш «молодих» районів Липецька. Він був побудований за проектом архітектора Ст. Ст. Рулева і урочисто освячений в 2009 році, ставши першим православним храмом в тій частині міста, активна забудова якої йде в останні роки. Це великий п’ятиглавий хрестово-купольний храм з дзвіницею, здатний вмістити одночасно 600 осіб. До складу храмового комплексу також входить недільна школа і хрестильна.

Будівництво нової церкви було розпочато навесні 2002 року при великому скупченні городян. На час проведення будівельних робіт на місці майбутнього храму було встановлено тимчасове молитовні приміщення. А після того, як наприкінці 2003 року завершилися роботи по спорудженню фундаменту храму, парафіяни змогли збиратися в цокольному поверсі. Через чотири роки після цього почалося спорудження куполів, а навесні 2008 року на вершину дзвіниці поставили останній купол, увінчаний хрестом.