Храм Тодайдзі

473

Пам’ятки в Храм Тодайдзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Тодайдзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Храм Тодайдзі, розташований в префектурі Нара, є найбільшим буддійським храмом у Японії. В даний час він належить буддійської школі Кегон.

Назва храму перекладається з японського як “Великий temple Сходу”.

Храм був побудований за обітницею імператором Сему (правив у 724-749 роках) у тодішній столиці Нара. Він був освячений у 752 році. Тодайдзі виступав як символ державності; в ньому проходили державні церемонії небуддийского характеру (наприклад, церемонія присудження чиновницьких рангів).

Золотистий павільйон temple разом з величезною бронзовою статуєю Будди Вайрочаны зберігся в масштабі 2:3 по відношенню до початкового будовою, зі значними перебудовами внаслідок пожеж.

Є найбільшим у світі дерев’яною спорудою (висота — 49 метрів, довжина — 57 метрів, глибина — 50 метрів). У храмовому комплексі Тодайдзі збереглося сховище Сесоин, що містить кілька тисяч предметів декоративного і прикладного мистецтва епохи Нара.