Храм Шрі Шантадурга

241

Пам’ятки в Храм Шрі Шантадурга, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Шрі Шантадурга, екскурсовод, замовити екскурсію,

Храм Шрі Шантадурга – один з найвідоміших у Гоа, храм, який був відкритий в 1550 році. Побудований храм саме тут з-за дуже мальовничих видів околиці. Храм присвячений войовничому втілення Богині-Матері – Дурге, яка за переказами зупинила війну між божествами Вішну і Шиві. У святилище можна побачити її статую, по обидва боки якої розташовані монументи ворогуючих богів.

Сучасна будівля храму було побудовано в період між 1713 і 1738 роками. Протягом останніх десятиліть проводилася реконструкція багатьох залів головного храму та інших святилищ. Сьогодні тут можна побачити прикрашені. традиційними візерунками, башточки, склепінчасті арки, якими славиться архітектура Гоа, а також пожити в гостьовому будинку.

Комплекс храму знаходиться на схилі гірського ланцюга, оточений пишною рослинністю. Є головний храм і три храму меншого розміру. Храм складається з колекції пірамідальних дахів з цікавим куполом. Колони і поверхи зроблені з каменю Кашміру.Відвідування храму безкоштовне. До того ж в храмі є весільний зал, де проводяться традиційні церемонії одруження. Зараз храм, як і раніше, переповнений віруючими як людьми, так і туристами.