Храм Шантадурга

91

Пам’ятки в Храм Шантадурга, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Шантадурга, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 632

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Храм Шантадурга розташований в невеликому містечку Кавалі штату Гоа. Він був побудований в 1738 році і складається з святилища, основної будівлі і трьох побудованих навколо нього невеликих храмів, які присвячені іншим богам. Всі будівлі на території храму пофарбовані в яскравий теракотовий колір.

Вважається, що Шантадурга присвячений дивовижною дружині і вічної супутниці бога Шиви — Парваті. При вході в цей храм вона зображена у вигляді статуї, яка тримає в руках двох змій. Вони символізують двох непримиренних ворогів.

Дах головного храму має форму пагоди і увінчана витонченою золотим куполом. Всередині храм прикрашений масивними мармуровими колонами, балконами з балюстрадами і має багато вікон.

Крім того, на святий території розташований величезний басейн і гостьові будиночки, спеціально побудовані для туристів, які бажають ближче познайомитися з життям та історією цього дивного за красою храму.