Храм Коріканча

428

Пам’ятки в Храм Коріканча, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Коріканча, екскурсовод, замовити екскурсію,

Храм Коріканча дослівно перекладається як «золотий храм» та в часи інки мав іншу назву – Intikancha (досл. «храм сонця»). Був головним храмом імперії Інки.

Розташований у місті Куско. На даний момент від храму залишилися лише руїни внаслідок вторгнення конкістадорів. Після землетрусу на підставі храму спорудили собор Санто – Домінго.

В оригінальному будові, за переказами, всі стіни та внутрішнє оздоблення храму були золотими і срібними, але після нападу конкістадорів більша частина золота була знята самими індіанцям і відвезли в місто Вилькобамба. Всередині знаходився золотий вівтар і Золотий диск Бога Сонця Інті. Але найцікавішим є не пишне оздоблення храму, а метод його споруди. Багатокутні блоки, з яких був складений храм, є дуже довговічним. Собор Санто – Домінго руйнувався двічі з моменту спорудження, при цьому підстава храму Коріканча залишалося непорушним.

На даний момент руїни храму можна побачити у всій красі, так як після землетрусу жителі міста не дозволили знести кілька стін, і вони до цих пір радують око мандрівника.