Храм черепахи

297

Пам’ятки в Храм черепахи, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм черепахи, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 482

Озеро Хоан Києм або «Озеро повернутого меча» знаходиться в центрі Ханоя. В центрі озера на острові розташований «Храм черепахи». З цим храмом пов’язано багато переказів і легенд. Тут настільки тісно переплелися міф і реальність, що відокремити одне від іншого не надається можливим.

Згідно з давньою легендою, яка живе в озері, золота черепаха дала бідному рибаку Ле Лою магічний меч, який зробив його непереможним. Він використав меч «Воля Неба» для перемоги в жорстокій битві проти війська династії Мін і став імператором у 1428 році. Після Параду Перемоги Ле Лой пішов до озера, щоб подякувати богів. З глибин озера з’явилася золота черепаха і закликала меч назад. Він вискочив з піхов, піднявся до неба і перетворився на великого нефритового дракона, який завис над озером, а потім занурився в глибину. У подяку і в пам’ять про цю подію Ле Лой на невеликому острові в середині озера побудував триповерхову Вежу Черепахи.

В озері розташовані два невеликих острови, які уособлюють голову і тіло черепахи. На північному острові розташовується Храм Нефритової гори, у якому зберігається забальзамированная черепаха дуже рідкісного виду Rafetus Leloii, названого на честь імператора Ле Лоя. Острів з’єднаний з берегом дерев’яним мостом, вкриті червоним лаком, який називається Мостом Висхідного сонця. Над південним островом височіє Вежа Черепахи.