Herrengasse — головна вулиця Граца

233

Пам’ятки в Herrengasse — головна вулиця Граца, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Herrengasse — головна вулиця Граца, екскурсовод, замовити екскурсію,

Якщо вам колись пощастить побувати у прекрасному австрійському містечку Грац, то неодмінно відвідайте одну з його головних пішохідних магістралей — вулицю Херренгассе. З усіх видів транспорту тут вітається тільки велосипед і трамвай. Столики численних вуличних кафе і ресторанів винесені впритул до трамвайної колії, за якими щохвилини пробігають вагончики, але туристів ніколи не бентежила така близькість, а навпаки – приваблювала. Західна частина Херренгассе впритул стикається з колишніми міськими стінами, а трамвайні колії виходять прямо до площі Якомини-плац — центральному транспортного вузла міста.

Вулиця Херренгассе примітна тим, що тут сконцентровано безліч архітектурних та історичних пам’яток міста. Ви зможете помилуватися замками та храмами різних епох. Також на вулиці розташовано безліч кафе, ресторанів і нічних клубів, де ви зможете цікаво провести дозвілля. Ціни тут досить високі, орієнтовані на туристів. За Херренгассе проходять шість трамвайних маршрутів регулярних, так що звідси ви легко зможете дістатися в будь-яку точку міста. Побувавши тут, ви отримаєте безліч незабутніх емоцій і зробите прекрасні фотографії.