Хатта

414

Пам’ятки у Хатта, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Хатта, екскурсовод, замовити екскурсію,

Хатта — це курортне місце в базальтових горах Аль-Хаджар, розташоване на висоті 300 метрів над рівнем моря. Завдяки своєму вдалому розташуванню поблизу найбільшого міста Оману довгий час селище Хатта вважався стратегічно важливим, про що свідчить збережений тут військовий форт.

Для відокремленого відпочинку, мабуть, це найкраще місце, де ви зможете абстрагуватися від буденних проблем в оточенні гір. А чи варто говорити про чистоту повітря в горах? Тут побудовані житлові будинки не тільки біля підніжжя кам’яних велетнів», але і в їх ущелинах. Дивовижні способи вирощування врожаю, сільськогосподарський побут і багато іншого представлено на огляд усім гостям Хатти.

Варто зазначити, що як і двісті років тому, місцеві жителі використовують всі ті ж примітивні знаряддя праці. Більш того, горяни з задоволенням показують свої національні костюми, а їх народні пісні можна почути ще здалеку. Таким чином, багатовіковий антураж Хатти не тільки зберігся, але і дбайливо передається з покоління в покоління.