Хамар–Дабан

309

Пам’ятки в Хамар–Дабан, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Хамар–Дабан, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 180

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Хамар-Дабан називають «Сибірськими субтропіками». Тут тепле літо, багатосніжна зима і рекордна кількість опадів (до 2000 мм в рік). При сходженні на вершини цього хребта можна протягом дня з дрімучої тайги потрапити в царство альпійських лугів, а потім в кам’янисто-моховую тундру.

На Пік Черського щорічно здійснюються сотні сходжень. На вершині знаходиться «тур», тобто піраміда складена з кам’яних плит, куди туристи кладуть на щастя записки зі своїм прізвищем.

З вершини Хамар-дабана в різні сторони горизонту відкривається чудова панорама. З вершини можна побачити дивовижної краси озеро, що нагадує за своєю формою серце. Вода має красивий смарагдовий колір,а береги поросли яскравими тайговими квітами.

До Соболиним озер ви будете добиратися з дрімучої сибірській тайзі. Реліктові тополі в три обхвати, буйна рослинність схожа з тропічної, трави вище людського зросту, найчистіша вода річки Сніжною, з якої можна просто зачерпнути і попити води.

Турбаза «Хамар-Дабан» розташована біля підніжжя гори Пік Черського у верхів’ях річки Slyudyanka. Для любителів кінних турів організовуються поїздки по красивим місцям Хамар-Дабана. У річках і озерах Хамар-Дабана шикарна рибалка на спінінг і вудку.