Готельний комплекс Ізмайлово в Москві

394

Пам’ятки в Готельний комплекс "Ізмайлово" у Москві, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Готельний комплекс "Ізмайлово" у Москві, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

На Ізмайловському шосе розташовується унікальний готельний комплекс, що не має аналогів у всій Росії. Цей величезний мегакомплексів – «Ізмайлово» («Гамма» – «Дельта») включає три чотиризіркові готелі та близько п’ятнадцяти різних ресторанів, що спеціалізуються на найпопулярніших кухнях світу.

П’ять багатоповерхових корпусів, загальна місткість яких 10 000 місць, обладнані швидкісними ліфтами. На території комплексу розташований кіноконцертний зал, розрахований на 1000 відвідувачів. Його особливість – це система синхронного перекладу.

Оскільки комплекс будувався для обслуговування XXII Олімпійських ігор, що проходили в столиці в 1980 році, то враховувалися всі особливості та досвід подібних закордонних споруд.

Демократичні ціни на проживання, європейський рівень обслуговування та розвинена інфраструктура сприяють напливу іноземних туристів. Комплекс оснащений дванадцятьма сучасні конференц-зали, новітнє технічне оснащення яких дозволяє проводити на високому рівні ділові переговори, семінари і конференції.