Готель Казахстан

404

Пам’ятки в Готель Казахстан, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Готель Казахстан, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 405

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Готель «Казахстан» розташована в місті Алмата. Завдяки чудовому легкоузнаваемому вигляду вона є символом і однією з головних визначних пам’яток не лише міста, але республіки. Готель «Казахстан» була заснована у період з 1975 по 1977 рік. Група архітекторів, яка займалася будівництвом, в 1980 році отримала Держпремію КазСССР.

Висота будівлі становить 102 метри. Готельний комплекс «Казахстан» включає в себе бізнес-центр, ресторани, бари, кафе, салон краси, спортивний зал, сауну, басейн і сувенірний магазин. У 2005 році готель виставили на торги, та її придбала група компаній, яка володіє готелем «Ак Жайык». З дня відкриття в вестибюлі готелю висить знаменитий гобелен Веселка Казахстану і його довжина становить 34 метри.

Гостинця «Казахстан» побудована в зоні 9-бальної сейсмічності. Урочистий прийом, організований на честь закінчення робіт, проводився на останньому поверсі і в новорічну ніч. Під час заходу в місті було незначне землетрус. В готелі «Казахстан» гостям надаються послуги, що відповідають міжнародним стандартам якості. Розкішний і сучасний дизайн приміщень, вишукані страви та чудовий сервіс допоможуть туристам розслабитися і отримати задоволення від перебування.