Гора Капуцінерберг

351

Пам’ятки в Гора Капуцінерберг, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Гора Капуцінерберг, екскурсовод, замовити екскурсію,

Гора Капуцінерберг височіє на 640 метрів над рівнем моря на східному березі річки Зальцах, прямо навпроти Зальцбурзького музею. Вона являє собою пагорб, на вершині якого розташувався старовинний католицький монастир ордену капуцинів. Цей монастир був побудований на рубежі XVI-XVII століть за наказом єпископа Вольфа Дітріха фон Райтенау. Монастир діє і понині, але туристів на його територію не пускають. Для відвідування відкрита тільки монастирська церква, в якій постійно ведуться служби. Ченці залишали монастир тільки один раз, в 1938 році, за наказом Адольфа Гітлера, який хотів побудувати тут стадіон. У 1945 році життя у монастирі повернулася у звичне русло.

Крім монастиря капуцинів, на горі знаходиться ряд цікавих з історичної точки зору об’єктів. По її периметру проходить напівзруйнована кріпосна стіна, що веде до фортеці з підйомним мостом Франциск шлосс. В стіні зараз розташовується ресторан. Недалеко знаходиться будинок, в якому в 30-ті роки жив Стефан Цвейг. Піднятися на Капуцінерберг можна двома способами – по сходах, що ведуть від набережної, і по серпантину, петляющем від вулиці Стефана Цвейга на протилежній стороні пагорба.