Гомельський автовокзал

392

Пам’ятки в Гомельський автовокзал, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Гомельський автовокзал, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 97

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Гомельський автовокзал розташований недалеко від залізничного вокзалу Гомеля, за адресою вулиця Курчатова 1. Будівля автовокзалу введено в експлуатацію в 1966 році. Сьогодні в єдину систему автовокзалу входять сім структурних підрозділів, серед яких один автовокзал, три автостанції, їдальня, магазин «Кулінарія», центр технічного обслуговування і бюро інформаційних технологій.

Автовокзал обслуговує регіональні, міжміські та міжнародні рейси, що зв’язують Гомель з містами Європи, Росії, України і Латвії. Щодня звідси відправляються автобуси в Кельн, Ганновер, Бремен, Карслруэ, Риги, Москви, Орел, Курськ, Брянськ, Миколаїв, Київ, Чернігів, Одесу, Дніпропетровськ і Дзержинськ.

З самих перших днів і до цих пір цей автовокзал використовує передові технології продажу квитків та обслуговування пасажирів. З 2009 року він входить в централізовану касову мережа автовокзалів Республіки Білорусь. Сьогодні ця система об’єднує Гомельський автовокзал майже з усіма великими автовокзалами Білорусі і дозволяє йому обслуговувати пасажирів на найвищому рівні.